biuro@karateklub.pl

Opublikowano

Aktualności

Grad medali podczas Finału 4 Dolnośląskiej Ligii Karate

Grad medali dla Klub Karate Full Contact podczas finału 4 Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin 2017. Mamy mistrzów Dolnego Śląska w Karate! Alicja Baranowska i Michał Kaźmierczak złotymi medalistami Ligii Dolnośląskiej 2017 - 17.12.2017 Szklarska Poręba.

Podczas międzynarodowych zawodów “Biały Lew Cup 2” w Szklarskiej Porębie, aż 6 medali zdobyli zawodnicy naszego klubu. Klub Karate Full Contact z Wałbrzycha reprezentowało 7 zawodników podczas zawodów w Szklarskiej Porębie, które odbyły się 17.12.2017r . Bardzo dobrze podczas zawodów spisała się cała siódemka, na wyróżnienie zasługują zawodnicy Alicja Baranowska (14 lat) oraz Michał Kaźmierczak (17 lat), którzy wygrali bezapelacyjnie w swoich kategoriach zajmując 1 miejsca. Ogromną niespodzianką i w pięknym sportowym stylu zaprezentowała się najmłodsza zawodniczka klubu Joanna Bujakowska (6 lat), która w swoim życiowym debiucie na macie, wywalczyła podwójny medal, złoty w konkurencji Kata (ćwiczenia układów formalnych) oraz brązowy w konkurencji Kumite (walka). Srebro dla klubu wywalczyła Justyna Milewska, która pokonała swoją klubową koleżankę, przegrywając w finale nieznacznie z zawodniczką z Kobierzyc. Brązowy medal dla Wałbrzyszan wywalczył w mocno obsadzonej kategorii KUMITE 12-13 lat Szymon Pomjan (12 lat). Zawodnicy Klubu Karate Full Contact zdobyli ogółem 3 złote, 1 srebrny, i 2 brązowe medale.

Bujakowska Joanna - 1 miejsce

Ponadto turniej w Szklarskiej Porębie był zarazem finałem 4 Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin 2017, Klub Karate Full Contact z Wałbrzycha zdobył w klasyfikacji generalnej Ligii Karate 39 punktów, co w zestawieniu wyników dało nam 4 miejsce w rankingu najlepszych klubów na Dolnym Śląsku.
W indywidualnym rankingu najlepszych zawodników na Dolnym Śląsku tytuły Mistrza Dolnego Śląska przypadły dla Alicji Baranowskiej, która zajęła 1 miejsce w kategorii -60 kg, oraz 1 miejsce w kategorii KATA (14-15 lat), Michała Kaźmierczaka, który zajął 1 miejsce w konkurencji KATA (17-18 lat).
Ogółem zawodnicy Klubu Karate Full Contact, zdobyli 8 medali w rankingu najlepszych zawodników Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin.